21 сесія 8 скликання Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної програми Северинівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки.

  • 166

ПРОЕКТ

 

Фото без опису                 

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ  №__

 

від «     » _______ 2022 року                                                        21  сесія 8 скликання

с. Северинівка

 

Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної програми Северинівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

Розглянувши лист начальника Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області Анатолія Присяжнюка, щодо внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної програми Северинівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки, врахувавши потребу у фінансуванні для придбання паливно-мастильних матеріалів, відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до комплексної оборонно-правоохоронної програми Северинівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки, виклавши пункт 4 в новій редакції « Придбання паливно-мастильних матеріалів на автомобілі з метою впровадження проекту « Поліцейський офіцер громади» (додається) .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Юрій КОЧМАРЮК).

 

 

 

  Сільський голова                                            Василь МАЛЯРЧУК