19 ( позачергова) сесія 8 скликання Про звернення Северинівської сільської ради

  • 224

 

                                                                                       

УКРАЇНА 

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ  №___

 

від « 05» березня 2022 року    19 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

 

 

Про звернення Северинівської сільської ради

 

 

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Северинівська сільська рада вирішила:

 

Схвалити звернення до урядів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною (додається)

Виконавчому комітету Северинівської сільської ради направити дане звернення до урядів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу, оприлюднити на офіційному вебсайті сільської ради.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову (В.Малярчука).

 

 

 

Сільський  голова  Василь МАЛЯРЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урядам країн-членів НАТО

 

Президенту

Сполучених Штатів Америки

 

Президенту Франції

 

Канцлеру Німеччини

 

Послам усіх держав світу

 

Звернення Северинівської сільської ради

щодо необхідності закриття неба над Україною

 

Ми, депутати Северинівської сільської ради звертаємося до вас з вимогою про невідкладне закриття неба над Україною.

24 лютого 2022 року серед ночі, коли усі громадяни України спали, ворог у особі президента Російської Федерації віддав злочинний наказ здійснити напад на суверенну Українську землю. Українці прокинулись від жахіття повітряного бомбардування своїх міст та сіл.

Вже десяту добу російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням авіації, балістичних ракет, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Сотні мирних громадян України вже загинули.

Десять останніх днів показали, що це війна не лише проти України, але проти демократії, свободи та гуманності у всьому світі. Кожна згаяна хвилина – це смерті наших громадян, жінок і дітей, це знищені наші міста і села.

Українська держава та народ України стали жертвою імперських амбіцій тоталітарного режиму, що відродився на території Російської Федерації та загрожує цілому світу ядерною катастрофою.

Ніч на 4 березня показала, що навіть винищення жителів України – не єдина мета кровожерного режиму Путіна та Російської Федерації. Обстрілами Запорізької АЕС війська окупантів поставили під питання виживання всього людства і навіть життя власних громадян.

Напад Російської Федерації на Україну вже призвів до того, що сотні тисяч біженців прямують через кордони НАТО. Весь світ розуміє важливість закриття неба над Україною. Тепер час усім демократичним урядам, які поділяють цінності людського життя, ділом довести свої гуманістичні ідеї. Закриття неба над Україною дозволить нам зупинити просування ворога та захистити тисячі життів українців.

Від імені мільйонів українців, які з 24 лютого 2022 року сидять в укриттях та бомбосховищах, від імені тих які воюють за свободу  Європи у пам’ять понад дві тисячі цивільних громадян та від всіх хто вже загинули від російського бомбардування, ми закликаємо вас закрити небо над Україною.

 

 

Схвалено на позачерговій

19-й сесії Северинівської сільської ради

5 березня 2022 року