Рішення № 284 15 сесії 8 скликання Про видачу свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна (житлову квартиру) Ковтанюку С.М.

  • 242

 

Фото без опису                  

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РІШЕННЯ  №___284

 

від « 12 » листопада  2021 року                                          15  сесія 8 скликання

с. Северинівка

 

Про видачу свідоцтва про право власності

на об’єкт нерухомого майна (житлову квартиру) Ковтанюку С.М.

 

         Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши заяву  гр. Ковтанюка Сергія Михайловича (вх. К-110 від 30.07.2021 року) – жителя села Северинівка- про видачу свідоцтва про право власності на квартиру № 2, що розташована в житловому будинку № 11 в селі Северинівка по вулиці Заводська, що перебуває у комунальній власності Северинівської сілської ради, сільська рада вирішила:

  1. Видати свідоцтво про право власності на квартиру № 2,  що розташована в житловому будинку № 11 по вулиці Заводська в селі Северинівка Жмеринського району, що складається із трьох житлових кімнат та інших приміщень загальною житловою площею 35,7 кв.м, у тому числі:
  2. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг (голова комісії Піяківський В.М.)

 

 

 

Сільський голова                                   Василь МАЛЯРЧУК