Рішення № 65 6 сесія 8 скликання Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Северинівської сільської ради та затвердження Положення

  • 250

                  

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Фото без описуРІШЕННЯ  №___65

 

від « 18 »  лютого  2021 року                                                       6 сесія 8 скликання

с. Северинівка

 

Про створення відділу «Центр надання

адміністративних послуг» Северинівської сільської

ради та затвердження Положення

 

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі», постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 року № 118 «Про затвердження Примірного положення про центри надання адміністративних послуг (зі змінами), керуючись ст. 26,  ч. 4 ст. 54,  ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

 

         1. Створити відділ « Центр надання адміністративних послуг» Северинівської сільської ради

         2. Затвердити Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Северинівської сільської ради (додається).

         3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення 5 сесії сільської ради              7 скликання  від 06.02.2017 року «Про утворення Центру надання адміністративних послуг у Северинівській сільській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положення про нього».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності,                 етики (Трач Т.П.). 

 

 

 

                 Сільський голова                                                Василь МАЛЯРЧУК