Рішення № 26. 3 сесія 8 скликання. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Северинівської сільської територіальної громади на  2021 рік

  • 346

   Фото без опису

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ  №___26

 

від «22» грудня 2020 року                                        3 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Северинівської сільської територіальної громади на  2021 рік

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 , статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне  прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України»  сільська рада вирішила:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Северинівської сільської територіальної громади  на 2021 рік (далі - Програма), що додається.

         2. Голові Северинівської сільської ради:

- спрямувати зусилля на подолання недоліків та упущень, створення необхідних, належних умов по подальшому економічному і соціальному розвитку Северинівської сільської територіальної громади;

- спрямувати зусилля на виконання комплексних і цільових програм, постійно та прозоро висвітлюючи успіхи і проблеми в проведеній роботі перед громадськістю;

- вести постійну роботу щодо подальшого залучення ефективних інвесторів і землекористувачів, стовідсоткових  розрахунків з власниками земельних та майнових паїв, створення нових робочих місць, легалізації робочої сили в овочівництві, рослинництві і тваринництві, забезпечення сталого стану районних підприємств, установ та закладів, поновлення об’єктів соціально-культурної сфери.

- стабільного покращення питного та технічного водопостачання населення району;

- стабілізації фінансово-господарської діяльності (забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, розрахунків за спожиті енергоносії, фінансування в повному обсязі захищених статей бюджетів, недопущення зростання дебіторської та кредиторської заборгованості) і беззбиткової роботи підприємств.)

         3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Кочмарюк Ю.З.). 

             

Сільський голова                                                     Василь МАЛЯРЧУК