Рішення 11. 2 сесії 8 скликання Про внесення змін до структури апарату Северинівської сільської ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням 1 сесії сільської ради 8 скликання від 30.11.2020 р. №5

  • 312

                  

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ  №___11

 

від «10» грудня 2020 року            2 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

 

Про внесення змін  до структури апарату

 Северинівської сільської ради  та її виконавчих органів, затвердженої рішенням 1 сесії сільської ради 8 скликання від 30.11.2020 р. №5

 

 

Відповідно до ч.1 ст.11 п. 5, 6 ч. 1 ст. 26, ст. 54, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

1. Внести зміни до структури апарату Северинівської сільської ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням 1 сесії сільської ради 8 скликання від 30.11.2020 року №5 «Про затвердження структури апарату Северинівської сільської ради та  її виконавчих органів»:

 

утворити фінансовий відділ Северинівської сільської ради.

вивести  посаду радника сільського голови.

ввести:

посаду начальника фінансового відділу;

дві посади головного спеціаліста  фінансового відділу;

посаду діловода;

посаду інспектора.

 

2. Викласти у новій редакції структуру апарату Северинівської сільської ради та її виконавчих органів (додається).

 

3. Затвердити загальну чисельність апарату Северинівської сільської ради та її виконавчих органів у кількості 30 штатних одиниць.  

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Кочмарюк Ю.З.).

 

 

 

Сільський голова Василь Малярчук