Відбулось засідання 45 сесії 8 скликання

  • 63

Фото без описуВідбулось засідання 45 сесії 8 скликання сільської ради. Загалом було розглянуто 22 питань порядку денного. Внесення змін до рішення № 698  40 сесії 8 скликання Про бюджет Северинівсьої сільської територіальної громади;  Про затвердження плану формування мережі закладів загальної середньої освіти Северинівської сільської територіальної громади на  2024-2027 роки;  Про затвердження рішення виконавчого комітету виданих у міжсесійний період; Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг у Севериніській сільській раді у новій редакції;  Про внесення змін до структури апарату та її виконавчих органів, затвердженої рішенням 1 сесії  сільської ради 8 скликання від 30.11.2020 р № 5 (зі змінами); Про внесення змін до рішення 1 сесії сільської ради 8 скликання від  30.11.2020 р. № 6 « Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу ( зі змінами); Про дострокове припинення повноважень депутата Северинівської сільської ради 8 скликання Любичанківського Дмитра Юрійовича; Про затвердження  заступника сільського голови з питань виконавчих органів, земельні питання та ін.

 Розпочали роботу з вшанування хвилиною мовчання загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Продовжили вітанням депутатів які святкували день народження у міжсесійний період Ткачука  Володимира Людвиговича та Кочмарюка Юрія Зотійовича.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання порядку денного були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях депутатських комісій.

Тому сьогодні депутатами прийнято ряд рішень. Заступником сільського голови з питань виконавчих органів обрали БАЗЮКА Артема Миколайовича .

Фото без опису