СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

  • 106

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

30 серпня 2023 р. на базі Северинівського ліцею відбулось засідання серпневої конференції педагогічних працівників закладів освіти "Про підсумки роботи освітньої гадузі громади у 2022-2023 н.р. та стратегічні орієнтири на 2023-2024 н.р.".

До участі у конференції були запрошені керівники закладів загальної середньої освіти та їхні заступники, керівники закладів дошкільної освіти, голови профспілкових комітетів.

Розпочалось засідання вшанування пам'яті загиблих захисників та захисниць України, зокрема, і загиблих мешканців Северинівської громади,  хвилиною мовчання.

В пленарній частині конференції  Твердохліб Ж.П., начальник ВОМС Северинівської ТГ, привітала колег з початком нового навчального року та висловила щирі сподівання на те, що він буде для освітньої спільноти нашої громади успішним та спокійним. В подальшому виступі Жанна Петрівна провела глибокий аналіз роботи освітньої галузі у 2022-2023 н.р та окреслила освітні орієнтири на новий навчальний рік.

Далі слово тримала голова Северинівської сільської організації профспілки працівників освіти і науки України Коваль Л.М., яка  прозвітувала про діяльність профспілкової організації з питання соціального захисну спілчан за 7 місяців 2023 року.

По завершенню пленарної частини відбулось засідання круглого столу, в ході якого відбулось обговорено ряду робочих питань, пов'язаних з організацією освітнього процесу в осінньо-зимовий період.

 

Інші новини

Всі новини