Рішення № 603 35 сесія 8 скликання Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету обласному бюджету на співфінансування придбання шкільного автобуса, спеціально обладнаного для перевезення учнів і вчителів Чернятинської гімназії Северинівської сіл

  • 69

                                      Фото без опису                                                                              

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Фото без описуРІШЕННЯ  №603

 

від « 11 » серпня 2023 року                                              35 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету обласному бюджету на співфінансування придбання шкільного автобуса, спеціально обладнаного для перевезення учнів і вчителів Чернятинської гімназії Северинівської сільської ради

Відповідно до статей 85,91 Бюджетного кодексу України,  ч.1 ст. 26, ст 59, ст 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Северинівська сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Передати кошти субвенції з місцевого бюджету обласному бюджету на співфінансування придбання шкільного автобуса, спеціально обладнаного для перевезення учнів і вчителів Чернятинської гімназії Северинівської сільської ради на виконання Програми соціально-економічного розвитку Северинівської сільської територіальної громади на 2023 рік  в сумі 1 600 000 грн.
  2. Затвердити текст договору (додаток 1) про передачу коштів між місцевим бюджетом та обласним бюджетом з бюджету Северинівської сільської територіальної громади  та доручити сільському голові підписати договір,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  з правом внесення редакційних уточнень у разі необхідності.
  3. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Володимир БАЛАН).

 

Секретар сільської ради                                     Надія Д’ЯКОН