ПЕРЕВІРКУ ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО РОБОТИ У 2023-2024 Н.Р. РОЗПОЧАТО!

  • 35

ПЕРЕВІРКУ ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО РОБОТИ У 2023-2024 Н.Р. РОЗПОЧАТО!

       Відповідно до розпорядження Северинівського сільського голови  від 16.08.2023 року  № 83-р «Про перевірку готовності  закладів освіти громади до роботи у 2023-2024 навчальному році» 22 серпня 2023 року розпочалась комісійна перевірка готовності закладів освіти громади до роботи в новому навчальному році. Очолив комісію сільський голова Василь МАЛЯРЧУК.

    Під час об’їзду перевірявся стан проведення поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, матеріально-технічне забезпечення закладів, стану прилеглої території.

      Цьогорічній аспект перевірки: створення оптимальних умов  для збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу в період дії режиму воєнного стану.

       22 серпня було здійснено перевірку 5 закладів освіти:  Северинівського ліцею, Сербинівської гімназії, Слободо-Межирівської філії Сербинівської гімназії, Стодулецької гімназії та Стодулецького ЗДО «Сонечко».

         Перший день об’їзду показав, що трудові колективи закладів освіти доклали максимум зусиль, аби якісно підготувати класні приміщення, спортивні зали, харчоблоки, облаштувати спрощенні укриття, упорядкувати прилеглу територію. Іншими словами - створити для вихованців та учнів оптимально комфортні умови з урахування безпекової ситуації.

           Сільський голова Василь МАЛЯРЧУК щиро подякував трудовим колективам закладів освіти за своєчасно та якісно проведені ремонтні роботи, а також коротко проінформував про хід реалізації проєктів щодо благоустрою населених пунктів громади тощо.

 

 

      

   

 

Інші новини

Всі новини