Рішення № 558 33 сесія 8 скликання Про внесення змін до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування , у тому числі місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власності Северинівської сільської територіальної гром

  • 141

                                                                                                              

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ  № 558

 

від «27 » червня   2023 р.                                                   33 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

Про внесення змін до Програми утримання та ремонту

автомобільних доріг загального користування , у тому числі

місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власності Северинівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки

            З метою покращення автомобільного сполучення в населених пунктах громади, забезпечення належного експлуатаційного стану мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг і вулиць комунальної власності  в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду та забезпечення безпеки дорожнього руху, відповідно до Закону України « Про автомобільні дороги», Закону України « Про дорожній рух», ст. ст. 25,26,59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада  ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власті Северинівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки, а саме :

В паспорті  до програми  «орієнтовний загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для  реалізації програми « доповнити змінами , а саме « в межах виділених коштів 2023р. : 23200 тис. грн. ( місцевий бюджет Северинівської сільської територіальної громади 10200 тис.грн., обласний , державний інші джерела 13000 тис. грн.);

В  додатку до програми заходах :  доповнити пунктом 8  «Експлуатаційне утримання  автомобільних доріг загального користування місцевого значення «Капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-01-09 станція Бар-Чернятин-Жмеринка»  в тому числі на умовах співфінансування  ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» загальний об’єм фінансування 5000,00 тис.грн, бюджет Северинівської сільської ради  (згідно додатку №1);  

  1. Фінансовому відділу Северинівської сільської ради (Наталя ГАМАРНИК)  передбачити видатки на реалізацію заходів Програми в межах можливостей бюджету.   
  2. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Володимир БАЛАН) .

 

 

 

Сільський голова                                               Василь МАЛЯРЧУК

                                                                                                              

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення 33 сесії сільської ради               

8 скликання

«____» червня 2023 року №___

 

 

 

 

Заходи до  Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення, та вулиць і доріг комунальної власті Северинівської сільської територіальної громади на 2022-2024 років наступній редакції доповнити:

 

№ заходу

Назва заходу

Загальний об’єм фінансування

Джерела фінансування

 

8.

«Експлуатаційне утримання  автомобільних доріг загального користування місцевого значення «Капітальний

ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-01-09 станція Бар-Чернятин-Жмеринка» 

5000 тис.грн.

Бюджет Северинівської ради

-

 

 

 

Секретар сільської ради                         Надія Д’ЯКОН