Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Северинівської сільської ради та її виконавчих органів

  • 75

                  

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Фото без описуРІШЕННЯ  №___

 

від «____» червня 2023 року                                                33 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

Про затвердження Положення про преміювання та надання

матеріальної допомоги працівникам Северинівської сільської ради

та її виконавчих органів

 

Відповідно до ст. 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (зі змінами), наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.03.2021 року №609 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), керуючись ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Северинівської сільської ради та її виконавчих органів (додається).

2. Визначити, що склад комісії по преміюванню працівників Северинівської сільської ради та керівників її виконавчих органів затверджується, відповідно до розпорядження сільського голови.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення 3 сесії сільської ради 8 скликання від 22.12.2020 року №30 «Про затвердження Положення про порядок преміювання працівників Северинівської сільської ради та її виконавчих органів».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності,              етики (Тетяна ТРАЧ).

 

 

 

  Сільський голова                                             Василь МАЛЯРЧУК