28 сесія 8 скликання Про затвердження старости Сербинівського старостинського округу

  • 54

                  

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ  №

 

від «____» лютого  2023 р.                                                             28 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

Про затвердження старости

Сербинівського старостинського округу

 

Відповідно до п. 61 ч. 1 ст. 26, ч. 1 ст. 541, ч. 1 ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 10, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», за пропозицією сільського, голови, що вноситься за результатами громадського обговорення проведеного, у межах Сербинівського старостинського округу, враховуючи протокол  засідання організаційного комітету для проведення громадського обговорення кандидатури БОЙЧУКА Олега Степановича на посаду старости Сербинівського старостинського округу Северинівської сільської територіальної громади від 10.02.2023 року №2, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити БОЙЧУКА Олега Степановича на посаду старости Сербинівського старостинського округу з 03 березня 2023 року.

2. Присвоїти Бойчуку О.С. 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики (Тетяна ТРАЧ).

 

 

 

           Сільський голова                                            Василь МАЛЯРЧУК