27 сесія 8 скликання Про оголошення аукціону на право оренди нерухомого майна, що перебуває на балансі Северинівської сільської ради

  • 114

                  ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ  №___

 

від «____» січня 2023 р.                                                27 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

Про оголошення аукціону на право оренди  нерухомого майна, що перебуває на балансі Северинівської сільської ради

 

Керуючись частиною 6 статті 56,  статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.20 р. № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», указів Президента України № 64/2022 від 24.02.22 р. «Про введення воєнного стану в Україні», № 133/2022 від 14.03.22 р. «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», враховуючи рішення 9 сесії Северинівської сільської ради  8 скликання від 21.04.2021 р., «Про деякі питання оренди майна спільної власності  Северинівської сільської територіальної громади»,  з метою передачі в оренду  нерухомого майна, що перебуває на балансі Северинівської сільської ради - приміщення будинку побуту, що знаходиться за адресою: пр..Шевченка, 15, с.Олександрівка, Жмеринського району, Вінницької обл., сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Оголосити аукціон, за результатом якого може бути укладений договір оренди терміном на 4 роки 9 місяців на  об’єкт  нерухомого майна, що належить до спільної власності Северинівської територіальної громади міст, селища та перебуває на балансі Северинівської сільської  ради:
  •  частину приміщення будинку-побуту  площею    48,7   кв.м, що знаходиться за адресою: пр. Шевченка, 15, с. Олександрівка, Жмеринського району, Вінницької обл.
  1. Затвердити текст інформаційного повідомлення про проведення аукціону згідно з додатком до даного рішення.
  2. Доручити комісії з питань належного використання майна спільної власності територіальної громади, яке знаходиться в оренді:
    1. Оприлюднити дане розпорядження та інформаційне повідомлення на електронному майданчику для проведення процедури здачі в оренду об’єкту  нерухомого майна згідно з діючим законодавством  України.
    2. Створити електронне оголошення про проведення аукціонів в електронній системі «Прозоро-Продажі» протягом 10 робочих днів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг (Володимир ПІЯКІВСЬКИЙ).

 

 

 

Сільський голова                                      Василь МАЛЯРЧУК