З Днем Сухопутних  військ Збройних Сил України

  • 243

Фото без опису

 Шановні військовослужбовці  Сухопутних  військ  Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем Сухопутних  військ Збройних Сил України!

Патріотизм, професіоналізм, стійкість, надійність та готовність до виконання найскладніших завдань на полі бою стали нормою службової діяльності військовослужбовців цього славетного виду Збройних Сил України.

Сухопутні війська завжди були і залишаються головним носієм бойової могутності незалежної української держави. Як найчисельніший вид Збройних Сил України, у 2014 році особовий склад Сухопутних військ відіграв вирішальну роль у протистоянні російському агресору.

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали свої життя за мирне майбутнє України. Вічна пам’ять і слава полеглим захисникам…

Особливі слова пошани адресуємо  ветеранам,  чий життєвий і бойовий досвід слугує вихованню нинішнього покоління воїнів-піхотинців.

Щиро дякуємо всім військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України за відданість обов’язку і Вітчизні.

У цей святковий день бажаємо всім Вам та Вашим сім’ям миру, доброго здоров’я і нових звершень у справі служіння Українському народу!

Дякуємо за безмежний внесок в нашу загальну справу – захист рідної землі!

 

З повагою Северинівський Сільський голова         Василь МАЛЯРЧУК