Привітання сільського голоіи з Днем працівників лісу

  • 169

Традиційно в третю неділю вересня відзначають своє професійне свято працівники лісу.

Це свято тих людей, кому на долю випала шляхетна професія – вирощувати ліси. Адже саме працівники лісової галузі постійно працюють над примноженням лісів, здійснюють посадку, догляд молодих насаджень, охорону їх від пожеж і шкідників. Як результат забезпечують вітчизняну деревообробну галузь високоякісною сировиною, соціальну сферу і населення – дровами, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства. За всім цим великим обсягом робіт стоїть колектив працівників лісокультурної справи, водіїв, лісників, лісничих, працівників лісової охорони та всіх людей, працюючих на благо лісової галузі.

Тож шановні працівники лісу, ветерани лісової галузі ! Прийміть в цей осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом.

Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Бажаємо, щоб це свято принесло у Ваші домівки щастя, добро і надію на краще майбутнє.

Щиро зичу, благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у Перемогу та мирне майбутнє України.

Щира вдячність Вам, шановні наші лісівники за невтомну працю і самовідданість.

З повагою сільський голова Василь Малярчук