ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ

  • 234

Фото без опису

 

         Відповідно до листа Головного Управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області № СЗ-4.1/284/22 вiд 21.04.2022,  повідомляємо, що в обігу харчових продуктів є масло солодко вершкове селянське «Поліське» 73% жирності, виробник ТОВ «Пустомитівський молокозавод», адреса потужностей виробництва: Рвіненська область, Гощанський район, с. Пустомити, вул. Л.Українки, 85.

Згідно даних державного реєстру потужностей операторів ринку на які видано експлуатаційні дозволи вищевказане підприємство не зареєстроване.     

 

Шановні оператори ринку!

Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», якщо оператор ринку вважає або має підстави вважати, що харчові продукти, які він ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно розпочинає процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган.

Якщо такі харчові продукти могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує споживачів про причини їх вилучення та у разі потреби відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів є недостатнім для досягнення прийнятного рівня захисту здоров’я споживачів.

Шановні споживачі!

У разі виявлення даної невідповідної продукції в обігу просимо негайно повідомити Жмеринське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за адресою: 

вул. Братерства, 40, м. Жмеринка, 23100, тел. (04332) 5-07-96,

e-mail: zhmerynka@vingudpss.gov.ua.