Розпорядження 2-р Про скликання 17 сесії сільської ради 8 скликання

  • 298

 

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  « 20 »  січня 2022 р.                                                                       №  2-р

с. Северинівка

 

Про скликання

17 сесії сільської ради 8 скликання

 

Відповідно до законів України  «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Регламенту Северинівської сільської ради, скликати 17 сесію сільської ради 8 скликання 03 лютого 2022 року о 10.00 годині в приміщенні Северинівського сільського Будинку культури   (вул. Грушевського, буд. 31).

        

      На розгляд сесії винести питання:

  1. Про внесення змін до рішення № 27 3 сесії 8 скликання «Про бюджет Северинівської сільської територіальної громади»
  2. Про внесення змін до структури  підрозділу централізованої бухгалтерії  відділу освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради.
  3. Про надання за рахунок  бюджетних коштів  соціальної послуги соціального супроводу  сімей/ осіб у складних життєвих обставинах.
  4. Про внесення змін  до рішення 13 сесії сільської ради 8 скликання від 17.09.2021 р. №249 «Про утворення старостинських округів»
  5. Земельні питання.
  6. Інші питання.

 

 

 

  Сільський голова                                            Василь МАЛЯРЧУК