Северинівська сільська рада оголошує конкурс

  • 559

Фото без опису

Северинівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради.

До участі у конкурсі допускаються  громадяни України, які мають:

вищу педагогічну освіту не нижче ступеня бакалавра;

стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років;

документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;

знання: Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про освіту» та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів; основних програм роботи на комп'ютері.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. За довідками та отриманням додаткової інформації звертатись за адресою: вул. Грушевського, 29, с. Северинівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., тел. 3-56-42.