Як у Северинівській громаді відсвяткували Новорічні свята в закладах освіти

  • 248

Прийнято вважати, що Новий Рік це свято якому найбільше радіють діти, але як показує практика це далеко не так, адже для дорослих це час відпочити від буденних робочих справ, можливість зустрітися з друзями,  та поринути у світ дитинства проводячи час із дітьми. А ще всі вважають,що Новий рік сімейне свято і його потрібно обов’язково зустріти у колі найрідніших, тому в у цей день до сіл тягнуться десятки машин – всі їдуть зустрічати свято до батьків у село, у місця де пройшло дитинство і юність, де кожна вулиця це якийсь щемливий спогад, у такі моменти село оживає і як любляча мати зустрічає своїх дітей.

         Святковий настрій панує у всіх садочках та школах громади у вигляді святкових ранків та вогників.

         Найменші дошкільнята мабуть ще всі вірять у дива та у справжнього Діда Мороза, і він до них завітав, та ще і не сам,  

      У школах традиційно спочатку пройшли свята для учнів початкових класів,Веселились від душі: співали, танцювали, розказували вірші, розгадували загадки, перемагали в конкурсах, зазивали Новий рік.

      Учні ж старших класів самі організували вогник із піснями, танцями і все це за святковими столами із солодощами, а потім звичайно ж дискотека!

     Свята не були б святами, якби не подарунки, яких всі так чекають, а особливо діти. Завдяки співпраці із місцевими агровиробниками та благодійниками, зокрема ФГ " Агро - Енерджі", ТОВ "Курланд", ТОВ " Маньківці", ПП "УКР Терра Плюс", СТОВ "Мир" у цьому році, як і у попередніх, абсолютно всі діти громади отримали солодощі до свята.

Отож, гарно відпочили всі, хто хотів отримати заряд новорічної енергії - танцювали, розважались, вітали один одного. Новорічне свято – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Хай принесе цей рік щастя, злагоду , мир українцям. З Новим роком!