Голова Жмеринської райдержадміністрації Цимбал Інна перебуваючи з робочим візитом у Северинівській територіальній громаді відвідала локацію «Активний парк» - простір для занять спортом у рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського «Здорова Ук

  • 408

Фото без опису

Голова Жмеринської райдержадміністрації Цимбал Інна перебуваючи з робочим візитом у Северинівській територіальній громаді відвідала локацію «Активний парк» - простір для занять спортом у рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

«Активний парк» знаходиться на спортивному майданчику Северинівського ліцею – популярне місце серед мешканців.

«Активні парки Северинівської ТГ» складаються з таких елементів інфраструктури, як: «шведська» стінка, комплекс турніків, гімнастичні бруси, лавка для виконання динамічних вправ, зона для занять фітнесом (вільний простір), координаційна лінія. Кожна група цих елементів позначена QR-кодом, за яким відкривається додаток з відеотренуваннями, які проводять зірки кіно та шоу-бізнесу, чемпіони з різноманітних видів спорту, топові блогери країни та олімпійці.