28 жовтня в приміщенні Северинівського Будинку Культури відбулось перше засідання Робочої Групи з розробки Стратегії розвитку громади на 2022-2030 роки.

  • 434

Фото без опису

28 жовтня в приміщенні Северинівського Будинку Культури відбулось перше засідання Робочої Групи з розробки Стратегії розвитку громади на 2022-2030 роки.

Стратегічній сесії передували три тижні підготовки інформації, яка стосується поточного соціально-економічного стану громади і змін, які відбулись у ньому протягом останніх років. Місцеві координатори організували збір цих даних, опитування мешканців і залучили у якості зовнішнього консультанта фахівця з питань місцевого та регіонального розвитку Юрія Войціцького.

В процесі зустрічі члени Робочої Групи оцінювали основні показники, які стосуються соціальної, економічної та екологічної сфер (зокрема освіти, діяльності бізнесу на території громади, розвитку культури, наявності природніх та людських ресурсів), надавали свої пропозиції правок і працювали над факторами для SWOT-аналізу.

Процес розробки Стратегії розвитку Северинівської громади має публічний характер. Усі новини та робочі документи можна переглянути на сайті громади у розділі «Стратегія Розвитку»:

http://severynivka.gromada.org.ua/strategiya-16-33-22-29-06-2021/

У випадку питань чи пропозицій, які стосуються розробки стратегії, визначення проблем розвитку громади або ідей проєктів можна звертатись до: Людмили Сулими, +380987225293 та адреса електронної пошти severynivca@gmail.com


Фото без описуФото без опису

Інші новини

Всі новини