До уваги малих та середніх агровиробників

  • 495

Фото без описуВсеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні  додаткових  знань  та  навиків  щодо  протидії  проявам  рейдерства  в  аграрній  сфері (незаконного  протиправного  заволодіння  земельними  ресурсами  та  похідними  благами),  що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу  в  рамках  реалізації  проєкту  з  підтримки  діяльності  Громадської  антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО»).

Тренінг для малих та середніх агровиробників вашої області буде проведений в оn-line режимі з використанням платформи Zoom.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/wGK9FSgiCLF6QvC49

Посилання на приєднання до оn-line тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси вказані при реєстрації за день до проведення заходу.

З  питань  проведення  онлайн-тренінгу  для  малих  та  середніх  агровиробників  вашої області звертайтесь до: Анастасії Куриленко, тел.: 093 014 6462

 

Додаток №1

 

 

Графік тренінгів для представників агробізнесу:

 

 

Область

Дата

Час

1

Харківська, Сумська, Вінницька, Кіровоградська, Донецька, Луганська

26.10.2021

10.00

2

Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Одеська,

Полтавська, Дніпропетровська

26.10.2021

14.00

3

Чернігівська, Київська, Черкаська, Житомирська, Рівненська, Волинська

27.10.2021

10.00

4

Львівська, Хмельницька,

Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська

27.10.2021

14.00

 

Інші новини

Всі новини