1 вересня у Маньковецькому ЗЗСО І-ІІ ступенів

  • 1144

Фото без опису1 вересня у Маньковецькому ЗЗСО І-ІІ ступенів традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.         
       День Знань — це особливе свято! Бо воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.
      Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для першачків, які переступили поріг нашої школи,  розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька..
      Для дев’ятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу: хтось піде далі вчитись, а хтось – здобувати майбутню професію.  
У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.
 На завершення свята, було проведено загальношкільний квест "Стежками України", приурочений до 30 річниці Незалежності України, де учні змогли застосувати свої знання, мислення, творчість та проявити свою активність та згуртованість. Пройшовши всі тематичні зупинки, передбачені умовами квесту, та виконавши завдання, учні були нагороджені грамотами.