Заппрошуємо на святкеування фестивалю "МалинаФест"

  • 741

Фото без опису

Друзі, запрошуємо вас 17 липня на фестиваль «МАЛИНА ФЕСТ», який відбудеться у селі Чернятин Жмеринського району біля річки Рів.

Села Северинівської громади славляться великими врожаями фруктів та ягід. На фестивалі будуть представлені виробники сільськогосподарської та промислової продукції, чиї виробництва розташовані в громаді. Представники різних сіл Северинівської громади представлять свої малинові кулінарні витвори . Окрім цього, на фестивалі буде презентовано найбільший пиріг з малиною для фіксації рекорду України! Всі гості фестивалю матимуть можливість пригоститись «рекордним» пирогом.

Розвиток спорту – ще одне досягнення жителів Северинівської громади. На фестивалі відбудуться змагання команд сіл об?єднаної громади, а також гостей фестивалю. Родзинкою спортивних змагань стане футбол у воді – і дорослі, і діти матимуть можливість взяти участь в цікавих, активних іграх. А поряд на воді відбуватимуться прогулянки на вітрильних катамаранах та на човнах. Для дітей готуються веселі конкурси, цікаві розваги та смачні призи.

Концертна програма розпочнеться виступами найкращих колективів Жмеринського району. Продовжать концерт гості з Вінниці – фольклорний гурт «Мокоша» Вінницького фахового коледжу культури ім.М.Д.Леонтовича та ансамбль пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії ім.М.Д.Леонтовича. Для гостей свята також співатимуть: Віра Майборода, Оксана Кулик, гурт «Фанфари Купали», народний артист України Станіслав Городинський.

Нову програму представить Олександр Онофрійчук та ансамбль «Експромт» Вінницької обласної філармонії ім. М.Д.Леонтовича.

На завершення глядачів чекатиме феєричне лазерне шоу, що дасть початок вечірній молодіжній програмі з DJ Сміт МС Влад.

Разом з Ірина Борзова Народний депутат України, Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, Северинівська об'єднана громада, Василь Малярчук, Olga Dernova Цимбал Інна чекаємо вас 17 липня на фестивалі .

Зустрічаємось о 15.00 )

Інші новини

Всі новини