«На світанку нових доріг!»

 • 480

Фото без опису03 липня 2021 року в приміщенні Будинку культури с.Северинівка відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади «На світанку нових доріг!».

Цьогоріч  в нашій громаді одинадцять класів закінчили 27 учнів, серед яких 7  були відзначені за високі успіхи у навчанні: 6 - золотими та 1 - срібною медалями:

 1. Каратник Альвіна- учениця 11 класу Северинівського ЗЗСО;
 2. Кузьмінська Інна – учениця 11 класу Сербинівського НВК;
 3. Левченко Наталя - учениця 11 класу Сербинівського НВК;
 4. Трач Альона - учениця 11 класу Сербинівського НВК;
 5. Гулевата Анжеліка – учениця 11 класу Чернятинського ЗЗСО;
 6. Білоус Дмитро – учень 11 класу Чернятинського ЗЗСО;
 7. Заступ Анастасія – учениця 11 класу Чернятинського ЗЗСО.

На святкування були запрошені випускники, їхні батьки та родичі, керівники та педагогічні працівники закладів освіти, мешканці громади. У заході прийняло участь понад 400 чоловік.

Почесними гостями були: депутат Вінницької обласної ради, голова Жмеринської районної державної адміністрації  Інна Цимбал, очільник Севринівської громади  Василь Малярчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради Жанна Твердохліб.  У вітальних словах гостей звучали побажання щасливої долі випускним та слова глибокої вдячності керівникам, педагогічним колективам, батькам.

Окрім привітання голова Жмеринської РДА І. Цимбал передала слова  вітання від голови Вінницької ОДА Сергія Борзова та депутата Верховної ради України Ірини Борзової.

В урочистій атмосфері, під оплески присутніх, директори ЗЗСО:  Мельник Н.І., Шпаковатий О.П., Трач Т.П., Мовчан Л.А. вручили одинадцятикласникам свідоцтва про повну загальну середню освіту та побажали успіхів у подальшому, вже дорослому, житті.

У цей святковий вечір своїх учнів, а наразі вже випускників, вітали класні керівники: Рипула М.А,, Бойчук З.П., Лебедич В.О. та Кучинська Б.Л.

Зворушливі та теплі слова благословіння прозвучали від батьків випускників: Білоус В.І., Мороз О.В., Каратник Л.В. та Трача В.В.

Почесне право прийняти батьківський коровай та висловити слова вдячності отримали випусники Олександрівського ЗЗСО Семенюк Д. та Літовченко Ю.

По завершенню урочистої частини гості та запрошені мали можливість зробити світлини у фотозонах у фойє Будинку культури та на майданчику.

Під час танцювально-розважальної програми випускники ще раз продемонстрували свої танцювальні та співочі таланти. Далі кожен з них отримав своє побажання з «Кульки побажань».

Приємним солодким сюрпризом для випускників був величезний, смачний торт, яким пригощали усіх присутніх на святі.

А потім випускники, дітвора, дорослі зі сміхом та хорошим настроєм зібрались на імпровізованому танцполі біля Будинку культури під ритмічну музику в озвученні DJ Веселовського Олександра.

Відділ освіти щиро дякує усім, хто долучився до організації та проведення свята.

 Особлива вдячність:

 •  ведучим Надії Д’якон та Олександру Бодяну;
 • звукорежисеру Костянтину Слободянюку;
 • автору сценарію Сергію Бойчуку;
 • декораторам Ірині Оберемок, Світлані Кабаровській.

А також директору Северинівського ЗЗСО Олегу Шпаковатому та обслуговуючому персоналу закладу.

Сподіваємось, що започаткуване відділом освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради свято стане гарною традицією!

Інші новини

Всі новини