УВАГА: КОНКУРС!

  • 310

Фото без опису

Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради оголошує   конкурс на  заміщення вакантної посади директора Чернятинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Северинівської сільської ради (поштова адреса: 23124, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, с.Чернятин, вул. Графа Львова, 14.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно строкового трудового договору, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007 №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

 

Конкурс проводиться на підставі Положення, затвердженого рішенням 10 сесії 8 скликання Северинівської сільської ради від 14 травня 2021 року № 153 “Про  затвердження  Положення  про проведення  конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти».

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Северинівської сільської ради, згідно Закону України «Про повну загальну середню освіту» може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії відділу освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту (не нижче ступеня магістра, спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж        педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

     Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року 0№ 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Призначення керівника закладу загальної середньої освіти, засновником якого є Северинівська сільська рада, здійснює відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради за результатами конкурсу, що проводиться відповідно до Положення, шляхом укладання строкового трудового договору на термін, що визначений Законом України «Про повну загальну середню освіту».

 

 Документи приймаються на протязі 30 календарних днів з 01 по 30 червня 2021 року за адресою :

23126,

с. Северинівка

вул. Грушевського, 31,

Жмеринського району

Вінницької області

відділ освіти, молоді та спорту

Северинівської сільської ради

 

Конкурс відбудеться у приміщенні Будинку культури (2-й поверх, зал засідань) 01.07.2021 року о 10.00  годині за адресою: с. Северинівка, вул. Грушевського,31.

 

Додаткові відомості про умови конкурсного  відбору можна отримати  за  тел. 0977518384 (Твердохліб Жанна Петрівна), адреса електронної пошти: zannatverdohleb68@gmail.com