Северинівська сільська рада оголошує конкурс

  • 348

Фото без опису

Северинівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я Северинівської сільської ради.

До участі у конкурсі допускаються  громадяни України, які мають:

наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

наявність стажу роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

знання: Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів;

вільне володіння державною мовою;

вміння працювати на комп’ютері в режимі користувача з відповідними програмами.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. За довідками та отриманням додаткової інформації звертатись за адресою: вул. Грушевського, 29, с. Северинівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., тел. 3-56-42.

 

                                                                                                       Адміністрація