Проект рішення 3 сесії 8 скликанняПро  програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України в Северинівській сільській територіальній громаді на пе

  • 329

Фото без опису

УКРАЇНА

СЕВЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Фото без описуРІШЕННЯ  №__

 

від «  » _____ 20-- року                                    3 сесія  8 скликання

с. Северинівка

 

Про  програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України в Северинівській сільській територіальній громаді на період 2021 року по 2025 рік

.

Відповідно до  Конституції України, Закону України « Про військовий обо’язок і військову службу», Указу Президента України від 25.10.2002 року 948/2002 « Про Концепцію подпризової підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 252 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу за контрактом, з метою всебічного вивчення призовних ресурсів ,я кісного проведення медичного обстеження призовників  та їх відправки до лав Збройних Сил Ураїни, на підставаі ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», відповідно до пункту 21 статті 91 Бюджетного кодексу України, Северинівська сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України на період з 2021по 2025 роки ( Далі – Програма) (додається).
  2. Фінансовому управлінню Северинівської сільської ради при формуванні бюджету на 2021-2025 роки передбачити кошти на виконання даної програми виходячи з можливостей бюджету.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, та спорту, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики – (Трач Т. П.)

 

 

Сільський голова                             Василь МАЛЯРЧУК