Северинівська ОТГ інформує

  • 984

Багатомандатний виборчий округ №1
с. Северинівка, с. Голубівка, с. Хатки, селище Матейкове

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата
Політична партія

1.Німак В’ячеслав Петрович
самовисуванець

2. Нестерук Олександр Миколайович   
самовисуванець

3. Тарасенко Людмила Іванівна  
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

4 Кишук Олександр Іванович  
самовисуванець

5. Крук Віталій Юрійович    
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

6. Бедрак Анатолій Миколайович    
самовисуванець

7. Страхарчук Світлана Миколаївна   
самовисуванець

8. Попадюк Роман Анатолійович     
самовисуванець

9. Шпаковатий Олег Павлович   
самовисуванець

10. Плахотнюк Антоніна Миколаївна    
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

11. Ільющенков Сергій Олександрович   
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

12. Кабаровська Світлана Василівна      
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

13.Федорук Сергій Іванович     
ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

14.Цюк Микола Миколайович   
самовисуванець

15. Малащук Володимир Данилович   
самовисуванець

16. Цимбал Віталій Сергійович  
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

17. Христюк Олександр Устимович   
самовисуванець

 

 


Багатомандатний виборчий округ №3
с. Чернятин, с. Токарівка, с. Слобода – Чернятинська

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата
Політична партія

1. Рибак Григорій Гаврилович  
самовисуванець

2. Процьків Віталій Петрович
самовисуванець

3. Бодян Олександр Ігорович  
самовисуванець

4 Мовчан Лілія Анатоліївна    
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

5. Кочмарюк Юрій Зотійович   
самовисуванець

6. Ящук Іван Іванович   
самовисуванець

7. Крук Інна Миколаївна  
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

8. Білоус Анатолій Віталійович    
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

9. Ставнічук Микола Олександрович    
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

10. Горчакова Оксана Дмитрівна   
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

11. Д’якон Надія Сергіївна  
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

12. Кузьмінський Володимир Анатолійович    
самовисуванець

13. Ковальчук Олександр Олександрович  
самовисуванець

 

Кандидати на посаду сільського голови Северинівської ОТГ


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата
Політична партія

1. Матищук Анатолій Володимирович
самовисуванець

2. Малярчук Василь Григорович
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

3. Кружільний Віталій Анатолійович
самовисуванець

4. Сас Володимир Якович
самовисуванець

5. Плахотнюк Антоніна Миколаївна
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

6. Підгаєць Владислав В’ячеславович
самовисуванець

Багатомандатний виборчий округ №2
с. Олександрівка, с. Кудіївці, с-ще. Шевченкове, с. Повал
№п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата
Політична партія

1. Черкес Руслан Вікторович  
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

2. Король Владислав Васильович   
самовисуванець

3. Літвин Богдан Васильович  
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

4 Смачний Віталій Валерійович  
самовисуванець

5. Мацишен Андрій Віталійович   
самовисуванець

6. Максімова Вікторія Петрівна  
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

7. Оранський Ігор Миколайович   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

8. Радійчук Марія Дмитрівна   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

9. Мазур Олександр Броніславович  
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

10. Муляр Оксана Василівна   
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

11.Білюшко Олена Василівна   
самовисуванець

12. Шляхетнюк Олена Петрівна   
самовисуванець

13.Волкотруб Яна Сергіївна  
ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

14. Музика Ольга Михайлівна   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

15. Перепеляк Валентина Володимирівна   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

16. Лебідь Антоніна Іванівна  
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

 

Багатомандатний виборчий округ №4
с. Сербинівці
№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата
Політична партія

1. Гончар Ольга Василівна
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

2. Кішук Таїсія Михайлівна       
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

3. Назарчук Оксана Валеріївна  
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

4. Трач Тетяна Павлівна     
самовисуванець

5. Собков Анатолій Петрович   
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

6.Підгаєць Владислав В’ячеславович     
самовисуванець

7. Мельник Андрій Володимирович   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА

Багатомандатний виборчий округ №5
с. Маньківці, с. Мельники, с. Ульянівка
№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата
Політична партія

1.Любиченківський Дмитро Юрійович   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

2. Джига Рустам Сергійович  
самовисуванець

3. Кондратюк Ігор Григорович  
самовисуванець

4. Кондратюк Олег Григорович   
самовисуванець

5. Тихолаз Галина Іванівна    
самовисуванець

6. Твердохліб Віктор Борисович    
самовисуванець

7. Гадасюк Ніна Григорівна    
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

8.Балан Володимир Васильович   
самовисуванець

9. Грицак Світлана Миколаївна   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

Багатомандатний виборчий округ №6
с. Стодульці, с. Рожепи, селище Мельники
№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата
Політична партія

1.Гамарник Володимир Анатолійович   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

2. Сіроштан Антоніна Григорівна   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

3. Ткачук Володимир Людвигович   
самовисуванець

4. Куцолабський Олег Євгенійович      
ВІННИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

5. Літвинчук Степан Миколайович  
самовисуванець

6.Підгаєць Мирослава Володимирівна    
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

Багатомандатний виборчий округ №7
с. Слобода - Межирівська
№п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові кандидата
Політична партія

1. Шульган Ольга Миколаївна    
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

2. Якобчук Юрій Леонійович     
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

3. Піяківський Володимир Миколайович   
самовисуванець

4. Чмих Анатолій Григорович   
самовисуванець

5. Кириловська Оксана Миколаївна   
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

6. Мельник Владислав Володимирович    
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНИ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»