Увага! Оголошення щодо створення Молодіжної ради в Северинівській ОТГ.

  • 277

Фото без опису

З метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю Северинівської ОТГ, для забезпечення вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади, планується створення Молодіжної ради при Северинівській сільській раді Северинівської ОТГ!
Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган, який буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі. 
Тому ми запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь віком 14-35 років* долучитися до створення Молодіжної ради. Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради звертайтеся у відділ центру надання адміністративних послуг Северинівської ОТГ для заповнення форми. Адже тільки спільними зусиллями ми реалізуємо всі плани, які спрямовані на розвиток нашої рідної Северинівської громади!