Людмила Станіславенко та Владислав Підгаєць від спецфонду "СтопВірус" передали допомогу жителям Жмеринського району.

  • 440

У вівторок, 23 червня, жителі Жмеринського району почали отримувати продуктові набори. Їх доставляють літнім людям та усім тим, хто дійсно потребує допомоги. Організаторами акції доба стали координатори спецфонду «СтопВірус» у Жмеринському районі Людмила Станіславенко та Владислав Підгаєць.

— Люди, які живуть у селах, потребують особливої уваги в цей важкий час. Передусім, вона необхідна літнім людям, які знаходяться у зоні ризику. Ми готові й надалі допомагати усім необхідним мешканцям Жмеринського району. Важливо також, щоб місцеві жителі відчували не лише матеріальну, а й моральну підтримку. Вони мають знати, що їх не залишили на самоті. Я завжди готова допомогти тим, хто в скруті, — каже Людмила Станіславенко.

За словами координаторів, продуктову допомогу отримують жителі Северинівської ОТГ та навколишніх сіл. Завдяки допомозі місцевих волонтерів координаторам вдалось сформувати понад дві тисячі продуктових наборів.

— Продуктову допомогу отримають літні люди та ті, хто опинився у скруті. До кожного пакунку входять найнеобхідніші продукти харчування: крупи, борошно, макарони та цукор. Більшість місцевих жителів намагається дотримуватися умов карантину, тому їм необхідна наша підтримка, — додає Владислав Підгаєць.

Нагадаємо, спецфонд «СтопВірус» створено за ініціативою Володимира Гройсмана на базі благодійного фонду «Подільська громада». Станом на 24 червня на допомогу жителям районів Вінниччини витрачено 4 мільйони 88 тисяч 335 гривень.