Людмила Станіславенко та Владислав Підгаєць від спецфонду "СтопВірус" передали допомогу жителям Жмеринського району.

  • 463

У вівторок, 23 червня, жителі Жмеринського району почали отримувати продуктові набори. Їх доставляють літнім людям та усім тим, хто дійсно потребує допомоги. Організаторами акції доба стали координатори спецфонду «СтопВірус» у Жмеринському районі Людмила Станіславенко та Владислав Підгаєць.

Фото без опису

— Люди, які живуть у селах, потребують особливої уваги в цей важкий час. Передусім, вона необхідна літнім людям, які знаходяться у зоні ризику. Ми готові й надалі допомагати усім необхідним мешканцям Жмеринського району. Важливо також, щоб місцеві жителі відчували не лише матеріальну, а й моральну підтримку. Вони мають знати, що їх не залишили на самоті. Я завжди готова допомогти тим, хто в скруті, — каже Людмила Станіславенко.

Фото без опису

За словами координаторів, продуктову допомогу отримують жителі Северинівської ОТГ та навколишніх сіл. Завдяки допомозі місцевих волонтерів координаторам вдалось сформувати понад дві тисячі продуктових наборів.

Фото без опису

— Продуктову допомогу отримають літні люди та ті, хто опинився у скруті. До кожного пакунку входять найнеобхідніші продукти харчування: крупи, борошно, макарони та цукор. Більшість місцевих жителів намагається дотримуватися умов карантину, тому їм необхідна наша підтримка, — додає Владислав Підгаєць.

Фото без опису

Нагадаємо, спецфонд «СтопВірус» створено за ініціативою Володимира Гройсмана на базі благодійного фонду «Подільська громада». Станом на 24 червня на допомогу жителям районів Вінниччини витрачено 4 мільйони 88 тисяч 335 гривень.