Газорозподільна система Вінниччини під загрозою через низький рівень розрахунків  

  • 316

Фото без опису

Газорозподільна система Вінниччини під загрозою через низький рівень розрахунків
 
Рівень розрахунків за надані послуги розподілу газу на Вінниччині у березні склав лише 60 %. При цьому споживання газу залишається інтенсивним, адже сім’ї споживачів під час карантину залишаються вдома, користуються газом та іншими комунальними послугами. 
Для забезпечення безвідмовної роботи усієї інфраструктури служби АТ «Вінницягаз» в умовах карантину працюютьу надзвичайному режимі. Забезпечують безаварійне та безперебійне постачання газу в регіоні, доставку газу до кожної оселі,  сподіваючись на розуміння і підтримку споживачів. Стан газорозподільних мереж та їх обслуговування, робота аварійно-диспетчерської та інших служб підприємства, дистанційнеобслуговування споживачів Центрами обслуговування клієнтів тощо  напряму залежать від оплати споживачами отриманої послуги розподілу газу. 
Критично низький рівень платежів ставить під загрозу належне функціонування стратегічної інфраструктури розподілу газу.
 АТ «Вінницягаз» поділяє позицію про зупинення нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати, щоб у такий спосіб допомогти споживачам пережити карантин. Також на період карантину запроваджено мораторій на припинення доставки газу споживачам, які мають заборгованість за послуги. Однак, необхідність оплати отриманої послуги залишається. Навіть, якщо оплата буде зроблена не під час карантину, а по його закінченні. Неплатежі ж ведуть до накопичення боргів, які потім споживачам буде складно враз погасити. По закінченню обмежень, за наявності боргів постане питання припинення розподілу газу неплатникам.
 «На сьогодні клієнти АТ «Вінницягаз» мають можливість сплачувати за доставку газу дистанційно, не виходячи з дому. Це можна зробити у зручний час за допомогою онлайн-сервісів компанії: Особистого кабінету на сайті 104.ua, мобільних додатків 104Mobile та 104Mobile Light, чат-боту 7104ua у Viber, а також цілого ряду платіжних систем», - відмічає комерційний директор компанії Володимир Антошко.
Для клієнтів «Вінницягаз» екстрено запроваджено експрес-реєстраціюОсобистого кабінету на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером 067-01-10-104 і повідомити оператору номер особового рахунку та останню суму оплати або номер лічильника. Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.
Закликаємо споживачів, за можливості, сплачувати за послуги розподілу газу вчасно. Ці кошти потрібні для забезпечення належної роботи газорозподільної системи регіону, діяльності компанії та оплати праці газовиків. Споживачі оперативно можуть завантажити рахунки для оплати послуг доставки та оплатити їх в Особистих кабінетах на сайті 104.ua, у мобільних додатках та viber-боті.


Довідка. Основною сферою діяльності АТ «Вінницягаз» є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують майже 453 тис. сімей і 4,3 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  637 088,93 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ «Вінницягаз» входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2019 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 92 мільйони гривень.


За додатковою інформацією звертатися до 
фахівця із звязків з громадськістю 
Логінової Лариси Григорівни
+380432 27 80 92, +38 067 433 22 89
e-mail: press@vngas.com.ua