Як в СЕВЕРИНІВСЬКІЙ школі святкували день Соборності

  • 284

Фото без опису

22 січня в   Северинівській  школі відбулося   лінійка соборності присвячена  Дню Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР, яке відбулось 99 років тому. Учні та вчителі школи з 1 по 11 класи вийшли на великій перерві в коридори школи та взялися за руки, утворивши "живий ланцюг" на честь Дня Злуки та в пам’ять про борців за незалежність нашої батьківщини. В цей час звучала музика та пісні кращих українських композиторів та виконавців. Для всіх учасників «живого ланцюга» флешмоб став наглядним уроком єдності та патріотизму, нагадуванням про те, що ми – єдині.

Повертаючись до історії, пригадаємо, що 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну.

«…Однині во єдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка / Галичина, Буковина і Угорська Україна / і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина Незалежна Українська Народна Республіка», – уривок з Акту.

Також учні переглянули фільм до дня Єдності.

Фото без описуФото без опису