Урочисте відкриття спортивного майданчика

  • 1526

21 грудня 2019 року в Северенівській ОТГ відбулось урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, будівництво якого здійснено за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, а також коштів спонсорів. 
На заході присутніми були керівництво району, депутати ОДА,  О.М.Олійник - заступник начальника  управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА, М.В. Радіонов -  заступник голови ВТО ВФСТ "КОЛОС ",   В.М. Марчук - голова Жмеринської РО ВФСТ "КОЛОС", жителі села та спортивна громадськість. 
В 2012 році село Северинівка було визнанно найкращим в Україні в комплексному заліку  спортивних змагань ГО ВФСТ "КОЛОС", а цього року - село стало  переможцем в змаганнях Вінницької територіальної організації ВФСТ "КОЛОС ". 
 Микола Васильович Радіонов за активне сприяння та фінансову підтримку заходів з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту,  сприяння в оздоровленні населення громади,  свідому позицію та особистий приклад   в пропаганді здорового способу життя та активного дозвілля мешканців  вручив подяки ВТО ВФСТ "КОЛОС" прихильникам спорту, подарував спортивні м'ячі  та презентував проект "Програма фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки.
Після урочистостей на новому спортивному майданчику відбувся футбольний матч між господарями та гостями свята.