Сьогодні в Чернятинському дошкільному закладі було проведено заходи по вшануванню пам'яті жертв голодомору "Україна пам'ятає, світ визнає... "

  • 946
День пам'яті жертв голодомору — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.
 
22 листопада вихованці та працівники Чернятиського закладу дошкільної освіти «Суничка» вшанували пам’ять жертв голодомору 1932-1933 р. У музичній залі закладу відбувся виховний захід, який підготувала вихователі для вихованців, з метою виховання в дошкільників патріотизму, поваги до історичного минулого та збереження державних традицій, приурочений тим сумним та трагічним подіям. Діти ознайомилися із трагічними сторінками голоду на Україні, переглянули презентацію «День пам'яті жертв голодомору».
 
В цей день кожна людина запалює свічку  пам’яті про ці жахливі голодні для України роки. Ці вогники символізують нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів наших українців та зігрівають душі загиблих. Це - знак нашої пам’яті.