Сьогодні в Чернятинському дошкільному закладі було проведено заходи по вшануванню пам'яті жертв голодомору "Україна пам'ятає, світ визнає... "
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/8c8704de0423cda80651600fd135b01c.jpg)
День пам'яті жертв голодомору — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.
22 листопада вихованці та працівники Чернятиського закладу дошкільної освіти «Суничка» вшанували пам’ять жертв голодомору 1932-1933 р. У музичній залі закладу відбувся виховний захід, який підготувала вихователі для вихованців, з метою виховання в дошкільників патріотизму, поваги до історичного минулого та збереження державних традицій, приурочений тим сумним та трагічним подіям. Діти ознайомилися із трагічними сторінками голоду на Україні, переглянули презентацію «День пам'яті жертв голодомору».
В цей день кожна людина запалює свічку пам’яті про ці жахливі голодні для України роки. Ці вогники символізують нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів наших українців та зігрівають душі загиблих. Це - знак нашої пам’яті.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/9b34f69336b3237a7e518dbe39e3f605.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/72f8339304976d640c4363a8df718dfd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/03abcf7ebe0de687fad5f93e002db348.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/07f81c9c2974f583ce071568bf167c2b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/96cb83e30921dd652e8dcc77e8a607db.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/873078c5549d903e3f9a028b0b5db2b9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/28d044ed78259f1d580fa5eaed2d5a3d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/e2713f1c79b435a28d3a6f62e297ab28.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04330421/46ccfcde9bfbb92b1a673b21f41b570f.jpg)