ВІтаєо прерможців

• 444

Фото без опису

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків третє місце здобув Шпаковатий Олег

В настільному тенісі серед жінок друге місця Страхарчук Світлана

У шашках перше місце у Берещук Алла

Змагання з шахів перше місце зайняв Мацько Сергій

категорії понад 80 кг найкращим з гирьовиків став - Марфін Василь

В У загальнокомандному заліку місця розподілились таким чином: у настільному тенісі третє місце виборола команда Северинівської сільської ОТГ.

І переможцем Обласних спортивних ігор 2019 року стала Северинівська сільська ОТГ. Житель с. Северинівка Григорій Берещук – представник команди-переможця, яка здобула перше місце вже другий рік поспіль: - «Наша територіальна громада надзвичайно вдячна ВТО ВФСТ «Колос», яка проводить такі змагання і підтримує розвиток спорту в області, – висловився він. – Я вчитель фізкультури місцевої школи, і мені надзвичайно приємно, що 80% спортсменів нашої команди – мої вихованці. Цього року ми одразу їхали з наміром перемогти – бо село у нас доволі-таки спортивне. Ми налаштовані повторити свій успіх і показати достойний результат на Всеукраїнських змаганнях». Зазначимо, що вже 19-22 вересня в смт. Ворохта Івано-Франківської області команда-переможець представлятиме Вінниччину на Всеукраїнських змаганнях.